CM5 tam ECM 30/60 ve ECM DI30 / 60 için uyumludur. Kullanıcılar için basit bir set-up menü ile eski ECM 30/60 olarak jeneratörün kurulması sağlanmaktadır. Menu dili İngilizce, Almanca, Fransızca ve İtalyanca olarak sunulmuştur.

Yeni standart akım kontrolü ile sabit bir akım veya sabit voltaj ayarlanabilir. Bu sayede kirlenmelere-erimelere rağmen emitter iğneleri daha istikrarlı bir şarj sağlar.

Gelişmiş Akım Kontrolü devrim niteliğinde yeni bir özelliktir. Jeneratör elektrot besleme akımını izler. Yüklenmesi gereken bir malzeme olmadığını hisseder ve akımı güvenli seviyelere düşürür Bu sayede kıvılcımlar engellenir ve emitter iğnelerinin erimesinin önüne geçilir. Malzeme tekrar geldiğinde akım tekrar yüksek değere ulaşır.

Opsiyonel olarak seri haberleşme arabirimi eklenebilir ve jeneratör ile örneğin Profibus veya CAN open (istek üzerine diğer seri protokolleri) üzerinden iletişim sağlanabilir

Gelişmiş Çıkış Kontrolü opsiyonel olarak özel uygulamalar için kullanılabilir. Bu fonksiyon bir giriş sinyaline orantılı olarak çıkış kontrolü sağlar. Örneğin, şarj seviyesi makinenin hızıyla orantılı olabilir.

Teknik Özellikler

CM5-60
Gövde Malzemesi Çelik, toz boyalı
Ağırlık 8,2 kg
Bağlantı sayısı 4
I/O Sub-D 25 pinli
Yüksek gerilim okuma LCD display
Kablo Euro IEC-320 konektör ile 2,5 m kablo
Ortam sıcaklığı 0 – 55 °C
Çalışma ortamı Endüstriyel
U primairy 100-240 V AC
Frekans 50 – 60 Hz
Güç Harcaması 240 Watt max.
Çıkış Voltajı 0 – 60 kV DC
Çıkış Akımı 0 – 2,5 mA
Polarite pos. veya neg.
Aşırı yük göstergesi Evet
Standart Gerilim ve Akım Kontrolü
Analog Kumanda Kontrolü
Fonksiyonları Kilitlenebilir Klavye
Gelişmiş Akım Kontrolü
Gelişmiş Çıkış Kontrolü
Opsiyonel Seri haberleşme arabirimi

Ürün Özellikleri

Kullanıcı Manueli

    3D CAD STEP dosyası