İşletmeniz için çözümler bulun

İşletmeniz için çözümler bulun

Simco-Ion hız, verim ve kaliteyi optimize etmek için endüstriyel proseslere birçok çözüm sunar.

Çözümler 4 kategoriye ayrılmıştır:

  • Statik elektrik nötralizasyonu
  • geçici olarak iki malzemeleri yapıştırmak için statik elektrik yükleme
  • Yüzey temizleme ve partiküllerin uzaklaştırılması
  • Plastik ürünlerde delik-perfore algılama

Karma bir şekilde birkaç endüstriyel çözüm ve üretim prosesi gösterilmektedir.

PLASTİK

Simco-Ion film ekstrüzyon, enjeksiyon kalıplama, termo (ısı ile) şekillendirme, Kaplama ve Laminasyon, Enjeksiyon şişirme, kalıpta etiketleme gibi çeşitli plastik uygulamaları için birbirinden farklı çözümler sunmaktadır.

PAKETLEME

Statik yükler ambalaj süreçlerinin birçok alanında sorunlara neden olabilir. Simco-Ion baskı, şişeleme, etiketleme, termo (ısı ile) şekillendirme, Form-Fill and Seal Ambalajlama gibi çeşitli ambalaj uygulamalarında statiği elimine etmekte ve bu problemleri çözmektedir.

BASKI

Bugünün baskı müşterileri rekabetçi fiyatlarla yüksek kalitede basılmış malzeme talep etmektedir. Simco-Ion statik kontrol ürünleri, temizlik sistemleri ve statik yükleme ekipmanları ile müşterilerin daha kaliteli baskılı malzeme almasını garanti eder. Aynı zamanda üretim maliyeti daha düşük olur ve verimlilik artışı sağlanır.

DÖNÜŞÜM

Simco-Ion ürünleri, statik elektrik nedeni ile poşet üretim, tabaka kesme, dilimleme, Laminasyon ve kaplama, roto gravür baskı, film temizleme, rulo aktarma gibi kritik dönüşüm süreçlerinde etkilenen ürünler çözümler sunmaktadır.

OTOMOTİV

Simco-Ion müşterilere özel tasarlanmış sistemler ile otomotiv ve araç üretiminde oto gövde, otomotiv parçaları ve büyük araç boyama işlemlerinde tozu temizlemektedir.

AĞAÇ SEKTÖRÜ

Simco-Ion sunta ve mobilya üretimin proseslerinde, üretim sonrasında otomatik veya manuel cihazlar ile sunta temizlenmesi için çözünler sunmaktadır.

Sunta veya lamine kağıdın geçici olarak statik yük ile yapıştırılması yaygın olarak kullanılmaktadır.

TEKSTİL

Statik kontrol ürünleri tekstil uygulamalarında, iplerin optimum hızlarda çalıştırılarak örülmesi, çözgü makinelerinde sorunsuz çalışmasına izin verir.

MEDİKAL

Tıbbi cihaz üretim prosesleri esnasında staik yük birikimi nedeni ile ciddi anlamda temizlik gerektirir. Simco-Ion ürünleri enjeksiyon kalıp, flexible ambalaj, poşet makineleri, parça montaj ve termoforum gibi çeşitli uygulamalar için birbirinden farklı çözümler sunmaktadır.

Uygulamanız için doğru ürünü bulunuz